niedziela, 4 września 2011

No to zaczynamy...

Witajcie! Chociaż nie wiem czy takie powitanie nie jest trochę na wyrost... Jeżeli przeczyta to jedna osoba to będzie dobrze, także może lepiej po prostu: Witaj! :)
To mój pierwszy post. Cały czas mam wątpliwości czy dobrze robię porywając się na pisanie bloga i muszę przyznać, że trochę się stresuję... ;) Chcę podzielić się z Tobą moimi przemyśleniami na różne tematy - poważniejsze i bardziej błahe. Bez zbędnego pisania o sobie i moim życiu. Tylko moje myśli i Ty... Mam nadzieję Drogi Czytelniku, że jeżeli już postanowiłeś tu wejść i przeczytać to co mam do powiedzenia to podzielisz się również swoimi odczuciami na temat tego co właśnie Ci przekazałam. Tak naprawdę Ty też możesz tworzyć tego bloga podając mi tematy, które mogą stać się dla mnie inspiracją.
Szczerze mówiąc nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć... Przejdę do przemyśleń bo to w końcu one mają być istotą tego bloga.

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania!

2 komentarze:

  1. Hej :) Fajny blog, dobrze się zapowiada ;) Mam się dzielić przemyśleniami, tak? Hmmm... Piszesz trochę, jakbyś skończyła filozofie, bądź byłą już jakimś profesorem. To oczywiście nic złego :> Zastanawiam się tylko: ile masz lat? Jeżeli to zbyt osobiste pytanie to z góry przepraszam. Nie mogę się doczekać większej dawki filozofii.

    OdpowiedzUsuń
  2. hahaah nie no, nie ma problemu, bardzo mi się podoba taka ocena tylko nie wiem czy chodzi o to, że się tak wymądrzam czy piszę sensownie ? ;) bo nie wiem czy powinnam to zmienić ;) mam 15 lat więc o skońćzeniu jakichkolwiek studiów na razie nie możed być mowy :P

    OdpowiedzUsuń